Gravity Falls Forum

Witaj na pierwszym polskim forum o Gravity Falls!

Ogłoszenie


#1 2013-08-27 12:46:12

 TheMike

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 68
Punktów :   

Jakie jeszcze oglądasz seriale?

Jakie oglądacie seriale? Poza Gravity Falls ja jeszcze oglądam "WataMote" (właściwie Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui ), widziałem odcinek "Wander Over Yonder" i raczej będę oglądał następne. "Przyjaciół" oglądam codzinnie. Czekam na roczniocowy odcinek "Doctora Who". Ewentualnie czasem jeszcze mogę obejrzeć jakąś starą kreskówkę z Cartoon Netowork.

A czy wy coś oglądacie?

Offline

 

#2 2013-09-03 20:39:40

WhitexKitty

Gnom

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jakie jeszcze oglądasz seriale?

W sumie po za Gravity Falls oglądam na prawdę sporo kreskówek
Podobnie jak ty, również obejrzałam nowy serial "Wonder over younder" i muszę przyznać, że zapowiada się świetnie! Na pewno będę oglądać nowsze odcinki ^v^
A tak po za tym....Adventure Time, Spongebob, My Little Pony[ale aż tak za tym nie przepadam, oglądam jak mi się nudzi c;], stare baje z CN jak Ed, Edd i Eddy, Dom dla Zmyślonych przyjaciół Pani Foster,..to i wiele więcej z kreskówek.
Z takich telewizyjnych seriali to się czasem obejrzy Świat według Kiepskich czy Trudne Sprawy dla śmiechu, hehe

Offline

 

#3 2013-09-04 00:03:48

 TheMike

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 68
Punktów :   

Re: Jakie jeszcze oglądasz seriale?

Dom dla zmyślonych... to też genialny serial. Ostatnio trochę oglądałem, miło sobie wspomnieć
MLP też czasem oglądam, ale głównie robię to gdy wychodzi polski dubbing, gdyż zawsze dubbingi mnie interesują - lubię czytać opinie innych o kolejnych polskich odcinkach

Kiepskich często też oglądam (ale raczej starsze odcinki), a Trudnych Spraw i podobnych nie znoszę.

Offline

 

#4 2013-09-04 10:39:40

Chaos

Gnom

Zarejestrowany: 2013-09-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jakie jeszcze oglądasz seriale?

Ja ostatnio oglądałem Wakfu (francuska kreskówka, zrobiona za pomocą grafiki komputerowej)

Gorąco polecam, bo kreskówka naprawdę ciekawa i wciągająca.

Tutaj zamieszczam opening

https://www.youtube.com/watch?v=igrMRFgWRhU

1 i 2 serię można spokojnie znaleźć w necie.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7a4upQamI1qzjz8ao1_500.gif

Offline

 

#5 2021-12-16 11:55:49

TheNajdas

Klon

Zarejestrowany: 2021-11-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Jakie jeszcze oglądasz seriale?

-"Przyjaciele";
- "ALF"

Ostatnio edytowany przez TheNajdas (2023-05-11 16:06:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-war.pun.pl www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.powstancy.pun.pl www.ehusaria.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl