Gravity Falls Forum

Witaj na pierwszym polskim forum o Gravity Falls!

Ogłoszenie


#1 2013-08-26 11:48:53

 TheMike

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 68
Punktów :   

Ulubiona główna postać

Jaka jest twoja ulubiona postać? Mówiąc główna mam na myśli Dippera, Mabel, Stana, Soosa, i Wendy.
U mnie górowała przez cały czas Mabel. Jej żarty i urok są genialne. Choć nie było tak od początku - jak pierwszy raz oglądałem serial i zobaczyłęm intro z dziewczyną, która przytula świnię, nosi aparat na zęby i jakieś świecące swetry to myślałem, że to kolejna postać, która swoją głupotą będzie denerwowała. Na szczęście nie było tak jak pomyślałem

Po obejrzeniu ostatniego, dwudziestego odcinka 1 sezonu uznałem, że jednak Dipper jest moją ulubioną postacią. Całe jego zachowanie w tym odcinku, oraz scena walki sprawiło, że zmieniłem zdanie. Oczywiście nie oznacza to, że już nie uważam, że Mabel jest urocza

Offline

 

#2 2013-08-26 13:01:11

 Mabel

Gnom

Skąd: Świat
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ulubiona główna postać

Sama nie wiem. Wszystkie postacie są przedstawione tak fajnie, że chyba każda jest moją ulubioną. ;D Z charakteru najbardziej lubię Mabel.

Offline

 

#3 2013-08-26 16:14:47

Bill19

Gnom

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ulubiona główna postać

Każdą postać lubię na swój sposób. Każda ma też zalety i wady ale myślę że chyba najbardziej lubię Stana i Mabel.
Stanek spodobał mi się po pewnym czasie zwłaszcza w końcówce sezonu kiedy zaczął kompletnie inaczej rozmawiać z bliźniakami(od 17 odc)np.kiedy pocieszał Dippera w końcówce 17 odc. Po za tym ciekawa jest jego przeszłość oraz to co ukrywa za automatem,dodaje to tajemniczości tej komediowej postaci. A Mabel cóż jak można nie lubić takiej postaci choć tak samo sądziłem jak The Mike na początku że będzie to postać wkurzająca. Fajnie jest się czasem pomylić.

Offline

 

#4 2013-08-26 22:41:30

 Riddle-this

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 29
Punktów :   

Re: Ulubiona główna postać

Trudny wybór. Wszystkie główne postacie są dobrze wykreowane. Na samym początku Mabel bardzo przypadła mi do gustu, ale pod koniec sezonu Dipper zaimponował mi. Nie mam wyrobionego zdania o Wendy, bo przez pierwszy sezon jakoś nie miała szansy się bardziej pokazać. Wiem, że to wątek o głównych postaciach, ale bardzo podoba mi się Waddles. Według mnie nie jest postacią neutralną(na ten moment). Wszystkie postacie w GF zdają się wyrażać swój charakter przez uroczą świnkę. Postać jednocześnie uroku i świeżości całej serii.

Offline

 

#5 2013-09-03 20:49:16

WhitexKitty

Gnom

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ulubiona główna postać

Bez zastanowienia odpowiem....DIPPER!!! XDDD
Jak zaczęłam oglądać tą kreskówkę to na prawdę ciężko mi to było ocenić Mabel czy Dipper, ale na ten moment mogę bez wachania powiedzieć - Dippy
Podobają mi się takie postacie z charakteru jak on. Podążający za zagadkami i z wieloma problemami. W ostatnich odcinku Dipper był na prawdę niesamowity, pokazał swoje prawdziwe oblicze! :3
I też bardzo mi się podoba, że w serialu bardzo często biorą go za takiego "słodziaka". Jest wiele momentów w serialu gdzie go tak nazywają
Ale jednak Mabel, Soos i reszta jest równie na swój sposób wspaniała!! Lubię też tego Billa c':

Offline

 

#6 2021-11-19 16:28:09

TheNajdas

Klon

Zarejestrowany: 2021-11-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Ulubiona główna postać

Wendy zdecydowanie, bo ja też tak miałem że chciałem chodzić z straszą dziewczyną od siebie, której ojciec jest silny. No i Wendy jest najpiękniejsza

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehusaria.pun.pl www.powstancy.pun.pl www.lineage2noobs.pun.pl www.shinobi-war.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl